Provoz kanceláře školy v době hlavních prázdnin

1. 7. – 12. 7. 2019      denně 8 – 14 hod.

15. 7. – 9. 8. 2019      denně 8 – 13 hod.

12. 8. – 23. 8. 2019    denně 8 – 14 hod.

od 26. 8. 2019            denně 8 – 15 hod.

Krásné prázdniny!

Přejeme všem našim žákům, jejich rodinám a přátelům pohodové léto s blízkými a přáteli, spoustu sluníčka, dobré nálady a nových zážitků.

Krásné prázdniny!!!

zaměstnanci školy

leto_prani.jpg

Festival - Vítání prázdnin

fest_19.jpg

Pozdrav ze ŠVP IV.A a IV.C

Milí rodiče, v pořádku jsme dorazili na místo a už se těšíme na chystané aktivity!

Pozvanka_TS_1.jpg

Zápis dětí do školní družiny pro školní rok 2019/2020

10.6. – 14.6. 2019 v době od 7 do 15 hod v kanceláři školy

Určeno pro žáky letošních I. – III. tříd

Seznam přijatých žáků do I. tříd pro školní rok 2019/2020

PRIJATI.jpg

TŘÍDNÍ SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ PROBĚHNE DNE 13. 6. 2019 OD 16.00h.

Dne 15. 5. 2019 se budou konat třídní schůzky.

I. stupeň 16.00h

II.  stupeň 17.00h

Dne 7. 5. 2019 SE RUŠÍ konzultační den.

Schůzka zástupců SRPDŠ

Dne 13. 5. 2019 se uskuteční od 16h schůzka zástupců SRPDŠ.