^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

Přerušení provozu školní družiny

preruseni_provozu_sd1.png

Poděkování a přání ředitelky školy

Vážené paní učitelky, páni učitelé, vážení rodiče, milí žáci,

Máme tu závěr školního roku 2019/2020… roku, který přinesl nečekané… Končí školní rok, který byl úplně jiný než všechny předešlé.

Až do začátku března probíhal úplně normálně, se všemi radostmi i strastmi učení, jak pro žáky, tak pro vyučující 11.březen letos vše změnil, poprvé v novodobé historii českého školství bylo dětem zakázáno jít do školy. Něco nevídaného, pro většinu z nás nepředstavitelného. Všichni jsme se museli přizpůsobit novému způsobu výuky, začali jsme se učit online. Zpočátku strach a obavy vystřídaly nové poznatky a dovednosti na straně učitelů i žáků.

S radostí říkám, že jste skvělí, Vy všichni. Netradiční způsob výuky zvládli výborně učitelé, žáci i rodiče.

Naši prvňáčci už umí číst, psát i počítat, naši deváťáci úspěšně zvládli přijímací zkoušky.

Děkuji všem vyučujícím za jejich přístup a obětavost, které vynaložili v tak těžkém a nečekaném období.

Děkuji všem rodičům i prarodičům za ochotu pomáhat učitelům a zvládnout distanční výuku ku prospěchu svých dětí.

Užijte si prázdniny… užijte si je v klidu se svými blízkými a s přáteli. Načerpejte energii z letního sluníčka, odpočívejte, radujte se a opatrujte se.

Těším se na Vás již teď. Pevně věřím, že nový školní rok bude probíhat tradičně, společně a bez starostí.

Krásné prázdniny a na viděnou 1. září!

Provoz kanceláře školy v době hlavních prázdnin

1.7.–14.7.2020 a 10.8.–2.8.2020

Pondělí       8.00 – 12.00

Úterý          8.00 – 12.00

Středa        8.00 – 12.00

Čtvrtek       8.00 – 12.00

Pátek         8.00 – 12.00

Vrácení platby za neuskutečněnou školu v přírodě 5. ročníků

Vyplněnou žádost zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ŽÁDOST o vrácení platby (ke stažení ZDE)

Nabídka práce

Inzerát_VED_JIDEL_mal.jpg

Zápis do školní družiny na školní rok 2020/2021

 • Zápis do školní družiny pro žáky 1. – 4. tříd na školní rok 2020/2021 proběhne v době od 1. 6. 2020 do 19. 6. 2020
 • Přihlašování proběhne elektronicky, ve výjimečných případech osobně v kanceláři školy
 • Platba za období duben - červen 2020 bude žákům z tohoto školního roku převedena na I. pololetí příštího školního roku
 • Zákonným zástupcům žáků, kteří nebudou v příštím školním roce navštěvovat školní družinu, lze na žádost vrátit poplatek za toto období bezhotovostně na bankovní účet
 • Vyplněnou přihlášku, případně žádost o vrácení poplatku, zašlete e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději 196. 2020

PŘIHLÁŠKA DO ŠD

ŽÁDOST O VRÁCENÍ POPLATKU ZA ŠD

Žádost o vrácení přeplatku za stravné

Žádáme zákonné zástupce, aby zrušili zavedené trvalé platby stravného na tento školní rok. Zároveň je možné od 1. 5. 2020 žádat o vrácení přeplatku za stravné.

Žádost o vrácení přeplatku - ZDE

Vyplněnou žádost zašlete ne e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabídka práce

Inzerat_Cj_nj.jpg

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci