ZRUŠENÍ třídních schůzek 25. 4. 2019

Vážení rodiče,

velice se omlouváme, ale jsme z provozních důvodů nuceni dnešní třídní schůzky ZRUŠIT.

O náhradním termínu budete informováni na webových stránkách školy a prostřednictvím žákovských knížek.

Děkuji za pochopení.

Ing. Vladimíra Nováková, ředitelka školy

Nabídka aktivit pro děti

Bez názvu.png

Nabídka práce

Inzerat_1.jpg

UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče,

z důvodu konání zápisů do 1. tříd je dne 3. 4. 2019 zrušena schůzka zástupců SRPDŠ. Náhradní termín této společné schůzky bude upřesněn.

Děkujeme za pochopení.

Ing. Vladimíra Nováková -  ředitelka školy

Nabídka práce

Učitel II. stupně, anglický jazyk 7. ročník, 3 hodině týdně

ZÁSTUP do 30. 6. 2019, nástup možný IHNED

Rezervační systém ZÁPISU DĚTÍ do I. tříd 2019/2020

Kliknutím na níže uvedený odkaz, budete přesměrováni do rezervačního systému zápisu

REZERVAČNÍ SYSTÉM

pozvanka_druzina.JPG

Jarní výstava chomutovských školních družin, od 6. 3. 2019 do 13. 4. 2019

Městská knihovna Chomutov, 2. patro

PŘERUŠENÍ PROVOZU ŠKOLNÍ DRUŽINY

Ve dnech 11. 3. – 15. 3. 2019 (jarní prázdniny) je provoz školní družiny při Základní škole Chomutov, Březenecká přerušen.

V Chomutově 6. 3. 2019         Ing. Vladimíra Nováková - ředitelka školy