Ředitelské volno

halloween_stezka_mala.jpeg

Schůzka zástupců SRPDŠ

Vážení zástupci,

srdečně Vás zvu na setkání zástupců SRPDŠ dne 21. 10. 2019 v 16 hodin ve sborovně školy.

Těšíme se na Vaši hojnou účast.

Vladimíra Nováková, ředitelka školy

Jednání školské rady

Vážení členové školské rady,

srdečně Vás zvu na jednání školské rady dne 14. 10. 2019 v 17.15 hod. ve sborovně školy.

Ing. PhDr. Zdeněk Hejna, předseda školské rady

Nabídka aktivit pro děti

Bez názvu.png

Provozní doba kanceláře školy

Pondělí      7.00 – 11.30     12.15 – 15.30

Úterý         7.00 – 11.30     12.15 – 15.00

Středa        7.00 – 11.30     12.15 – 15.30

Čtvrtek      7.00 – 11.30     12.15 – 15.00

Pátek         7.00 – 11.30     12.15 – 14.00

Rok magické osmičky

V letošní roce, kdy si připomínáme sté výročí založení Československa, se naše škola zapojila do akcí spojených s touto významnou událostí. Pod vedením paní učitelky Dagmar Skálové a Jany Saloňové vytvořili žáci 8. a 9. tříd putovní výstavu s názvem "Magická 8". Aktivně se zapojili i žáci 4. a 5. tříd, pod vedením svých třídních paní učitelek tvořili kalendářní leporelo, magická čísla. Jak sám název napovídá, výstava je věnována významným rokům, které končí číslicí 8. A že jich v českých dějinách nebylo málo! Projekty, portréty prezidentů, dobový tisk, fotografie, to vše je ke zhlédnutí. Pro žáky jsou připraveny i dva záludné úkoly. Výstava se postupně dostane do všech chomutovských škol.

Upozornění pro rodiče a žáky školy

upozorneni_svaciny.jpg

Platby školních akcí

Žádáme rodiče, aby se drželi následujících instrukcí pro platby školních akcí