Přerušení provozu školní družiny

preruseni_provozu_sd1.png

Poděkování a přání ředitelky školy

Vážené paní učitelky, páni učitelé, vážení rodiče, milí žáci,

Máme tu závěr školního roku 2019/2020… roku, který přinesl nečekané… Končí školní rok, který byl úplně jiný než všechny předešlé.

Až do začátku března probíhal úplně normálně, se všemi radostmi i strastmi učení, jak pro žáky, tak pro vyučující 11.březen letos vše změnil, poprvé v novodobé historii českého školství bylo dětem zakázáno jít do školy. Něco nevídaného, pro většinu z nás nepředstavitelného. Všichni jsme se museli přizpůsobit novému způsobu výuky, začali jsme se učit online. Zpočátku strach a obavy vystřídaly nové poznatky a dovednosti na straně učitelů i žáků.

S radostí říkám, že jste skvělí, Vy všichni. Netradiční způsob výuky zvládli výborně učitelé, žáci i rodiče.

Naši prvňáčci už umí číst, psát i počítat, naši deváťáci úspěšně zvládli přijímací zkoušky.

Děkuji všem vyučujícím za jejich přístup a obětavost, které vynaložili v tak těžkém a nečekaném období.

Děkuji všem rodičům i prarodičům za ochotu pomáhat učitelům a zvládnout distanční výuku ku prospěchu svých dětí.

Užijte si prázdniny… užijte si je v klidu se svými blízkými a s přáteli. Načerpejte energii z letního sluníčka, odpočívejte, radujte se a opatrujte se.

Těším se na Vás již teď. Pevně věřím, že nový školní rok bude probíhat tradičně, společně a bez starostí.

Krásné prázdniny a na viděnou 1. září!

Provoz kanceláře školy v době hlavních prázdnin

1.7.–14.7.2020 a 10.8.–2.8.2020

Pondělí       8.00 – 12.00

Úterý          8.00 – 12.00

Středa        8.00 – 12.00

Čtvrtek       8.00 – 12.00

Pátek         8.00 – 12.00

Vrácení platby za neuskutečněnou školu v přírodě 5. ročníků

ŽÁDOST o vrácení platby (ke stažení ZDE)

Nabídka práce

Inzerát_VED_JIDEL_mal.jpg

Zápis do školní družiny na školní rok 2020/2021

• Zápis do školní družiny pro žáky 1. – 4. tříd na školní rok 2020/2021 proběhne v době od 1. 6. 2020 do 19. 6. 2020
  • Přihlašování proběhne elektronicky, ve výjimečných případech osobně v kanceláři školy
  • Platba za období duben - červen 2020 bude žákům z tohoto školního roku převedena na I. pololetí příštího školního roku
  • Zákonným zástupcům žáků, kteří nebudou v příštím školním roce navštěvovat školní družinu, lze na žádost vrátit poplatek za toto období bezhotovostně na bankovní účet
  • Vyplněnou přihlášku, případně žádost o vrácení poplatku, zašlete e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději 196. 2020

PŘIHLÁŠKA DO ŠD

ŽÁDOST O VRÁCENÍ POPLATKU ZA ŠD

Žádost o vrácení přeplatku za stravné

Žádáme zákonné zástupce, aby zrušili zavedené trvalé platby stravného na tento školní rok. Zároveň je možné od 1. 5. 2020 žádat o vrácení přeplatku za stravné.

Žádost o vrácení přeplatku - ZDE

Nabídka práce