^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

Důležité informace 25. 4. 2019

Vážení rodiče,

 

ve čtvrtek 25. 4. 2019 nastala ve škole nestandardní situace s velkou absencí žáků i vyučujících. Vyskytly se ve zvýšené míře zdravotní potíže v podobě úporného průjmu a zvracení. S největší pravděpodobností se jedná o virové onemocnění.

Situaci řeší protiepidemické oddělení KHS Chomutov.

Žádáme rodiče žáků s výše uvedenými zdravotními potížemi, aby kontaktovali pracoviště KHS Chomutov na tel. číslech:

477 755 360, 477 755 361, 477 360 362, 477 755 364

k dalšímu šetření vzniklých potíží.

 

Důležitá hygienická opatření:

K zamezení šíření nákazy je nutná důkladná osobní hygiena, časté mytí rukou, dezinfekce ploch, klik a toalet v bytě (ideálně prostředkem Savo). Stejná hygienická opatření byla provedena ve škole.

 

Z hygienických důvodů je do odvolání zrušena výuka plavání žáků 2. a 3. tříd a společné hromadné akce žáků mimo školu (výlety, divadelní představení, protidrogový vlak apod.).

Doporučujeme též nenavštěvovat žádné zájmové kroužky mimo školu.

 

Děkuji za pochopení.

Ing. Vladimíra Nováková, ředitelka školy

 

 

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci