^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

Vážení rodiče, milí žáci.

Děkuji Vám za spolupráci se školou v těchto pro nás všechny těžkých a neobvyklých dnech.

Velmi si cením toho, že k domácí práci Vašich dětí, kterou vyučující zadávají prostřednictvím webových stránek školy, přistupujete velmi zodpovědně.

Věřte, že bereme v úvahu, že jako rodiče jste zaměstnaní, řešíte spoustu nenadálých starostí a pravděpodobně Vám moc času a energie na domácí učení se svými ratolestmi nezbývá.

Budeme se snažit nezadávat práci z nového učiva (výjimku tvoří naši prvňáci, ti asi budou muset pracovat s písankou apod.), chceme se věnovat raději opakování.

Nikdo z nás netuší, jestli bude škola zavřená měsíc nebo dokonce déle. Je tedy třeba s dětmi pracovat. Ale co určitě nechceme je děti zatěžovat, stresovat apod. Pokud Vám doma něco nepůjde, neváhejte se na konkrétní vyučující obrátit prostřednictvím školního mailu. Když ani pak Vaše děti učivo nezvládnou, nevadí. Vše společně ve škole probereme a učivo doženeme.

Moc děkuji všem vyučujícím za aktivitu, kterou v této nové situaci projevili.

V tuto chvíli buďte se svými nejbližšími, neriskujte a hezky o sebe pečujte.

Udržme si pevné zdraví, už teď se na naše žáky moc těšíme.

Dávejte na sebe pozor.

Vladimíra Nováková

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci