^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

Distanční výuka

Distanční výuka bude probíhat pomocí platformy GOOGLE CLASSROOM, ke které získali žáci přihlašovací údaje ve škole. Rozvržení online hodin se dozví v jednotlivých kurzech v classroomu. V případě, že by žák zapomněl přihlašovací údaje, kontaktuje svou třídní paní učitelku prostřednictvím emailu.

ROZVRH ON-LINE HODIN NA 2. STUPNI ZŠ:

Hodiny, které budou probíhat online (videokonference) jsou v rozvrhu vyznačeny žlutě. Práce na další hodiny a předměty bude zadávána na platformě google classroom.

VI.A      VI.B       VI.C        VII.A        VII.B       VII.C

VIII.A     VIII.B    VIII.C      IX.A        IX.B        IX.C

 

Matematika VIII.A čtvrtek 22.10.2020 v 11.00

Vladimíra Nováková is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: M 8.A
Time: Oct 22, 2020 11:00 AM Prague Bratislava

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/86136614459?pwd=NUhIRU9VSWR1R25vR0xjN0hvbVJMdz09

Meeting ID: 861 3661 4459
Passcode: 2vjkWE

 

Matematika VIII.B čtvrtek 22.10.2020 v 9.00

Vladimíra Nováková is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: M 8.B
Time: Oct 22, 2020 09:00 AM Prague Bratislava

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81675693220?pwd=NVJZVEVXalVpL1l6bzJSenpwR3R3UT09

Meeting ID: 816 7569 3220
Passcode: 5V8RK1

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci

Publicita projektů