^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ K PROVOZU ŠKOLY

Dle nového opatření Vlády České republiky se s platností od 14. 10. 2020 do 1. 11. 2020 zakazuje osobní přítomnost žáků I. a II. stupně ve vyučování.

Po tuto dobu bude probíhat distanční způsob výuky.

Účast žáků na distanční výuce je povinná podle § 184a školského zákona. Žáci, kteří nemají možnost účastnit se online distanční výuky, si vyzvednou ve škole zadání a přípravy a to v ÚTERÝ od 8.00h do 10.00h (13. 10. 2020 pouze 8. a 9. ročníky, v další úterý platí pro všechny žáky), PÁTEK od 8.00h do 10.00h

Současně dochází v tomto období k uzavření školní družiny.

V souladu s vládním opatřením týkajícího se zákazu osobní přítomnosti žáků ve škole bude od 15. 10. 2020 do 1. 11. 2020 PŘERUŠEN PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY.  Obědy budou všem žákům plošně odhlášeny a vzniklý přeplatek bude převeden na platbu obědů od 2. 11. 2020.

Dny 26. 10. 2020 a 27. 10. 2020 jsou MŠMT vyhlášeny v ZŠ jako dny volna.

Následuje státní svátek 28. 10. 2020 a dva dny řádných prázdnin 29. 10. – 30. 10. 2020.

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci

Publicita projektů