Přání ke Dni učitelů

Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,

v neděli 28. března opět slaví učitelé svůj svátek.

Ráda bych Vám popřála, v tomto obzvlášť náročném období, aby nejen ten jeden den, ale i dny ostatní, byly naplněné klidem, spokojeností nejen ve škole, ale také v osobní rovině, tolerancí a špetkou štěstí.

Ze srdce Vám přeji pevné zdraví – to fyzické i to duševní.

Přeji nám všem, abychom zase navzájem viděli rozesmáté obličeje bez roušek a respirátorů, abychom se nebáli setkávat se, abychom se zase mohli naplno věnovat práci a užívat života, s plným nádechem jarního svěžího vzduchu.

A krásné jarní dny, zdraví a optimismus přeji také ostatním zaměstnancům naší školy. Ač nepedagogové, významně se podílejí na chodu celé školy a bez nich bychom, my učitelé, svou práci dělali jen těžko.

Přeji Vám pozitivní dny s negativními testy a těším se na Vás v naší škole, v naší sborovně, pěkně z očí do očí a ne za obrazovkami našich pc.

Vladimíra Nováková