^ NAHORU
 • 1 Naše Základní škola
  Ode dne 1. 9. 1977, kdy byla slavnostně otevřena, prošla naše základní škola významným vývojem a několika důležitými změnami. Jednou z nich je i nedávná změna vzhledu budovy, která oživila celé okolní prostředí. Předlohou pro realizaci nové podoby školy byl návrh, dnes již bývalé žákyně, Kateřiny Sobotkové.
 • 2 Gymnastika
  Patří mezi kroužky, které mají na naší škole dlouholetou tradici. Žákyně prvního stupně, pod vedením trenérek Štroufové a Linhartové, se zde učí baletní a taneční průpravě, a také dokonalému ovládnutí pohybů pro moderní gymnastiku.
 • 3 Lyžařské kurzy
  Mezi velmi oblíbené akce naší školy patří lyžařský kurz, který si klade za cíl nejen naučit žáky základům lyžování, ale také ukázat jim krásu zimních sportů, pohybu na čerstvém horském vzduchu a malebnou přírodu českých hor.
 • 4 Letní tábory
  Vysoce atraktivní akcí pro žáky jsou školou pořádané letní tábory, kde mají žáci možnost poznat některé z učitelů i mimo školní prostředí. Atraktivní lokality, zábavné hry, sportovní vyžití a dobří lidé jsou vždy zárukou nezapomenutelných zážitků z prázdnin.
 • 5 Tenisové kurty
  Škola disponuje kvalitním sportovním zázemím, do kterého jsou zakomponovány i tři tenisové kurty. Mimo možnosti pronájmu pro širokou veřejnost jsou kurty určeny především školním potřebám a každoročně se zde koná turnaj základních škol „O pohár ředitelky školy“.
baner

Karanténní opatření žáků III.C a oddělení školní družiny pí vychovatelky Berešové

Od 11.11.2021 do 23.11.2021 platí karanténní opatření

- pro žáky III.C (třídní učitelka Michaela Šachová),

- pro část III.A  (třídní učitelka Iveta Matošková) - žáci, kteří navštěvují školní družinu pí Berešová (V. odd)

 

Zákonní zástupci budou vyzváni Krajskou hygienickou stanicí k dodržení karantény a možnosti PCR testování formou SMS. 

Zkrátit karanténu je možné provedením PCR testu na doporučení KHS Chomutov. a to dne 15. 11. 2021 (ne dříve!!!)

Po negativním testu mohou žáci opět do školy, nejdříve však 18.11.2021. Je nutné předložit negativní test (v mobilu či v písemné podobě).

 

Online výuka:

- v IIII.C od čtvrtka 11. 11. 2021 dle pokynů třídní učitelky

 

Děkuji za pochopení

Vladimíra Nováková

EU peníze školám

Paměť národa

Dotační program

Výzva k podání nabídek


Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji
www.kr-ustecky.cz

Dotační program

Léčebně-ozdravný pobyt Mořský koník 2018 Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci

Publicita projektů