Karanténní opatření žáků III.C a oddělení školní družiny pí vychovatelky Berešové

Od 11.11.2021 do 23.11.2021 platí karanténní opatření

- pro žáky III.C (třídní učitelka Michaela Šachová),

- pro část III.A  (třídní učitelka Iveta Matošková) - žáci, kteří navštěvují školní družinu pí Berešová (V. odd)

Zákonní zástupci budou vyzváni Krajskou hygienickou stanicí k dodržení karantény a možnosti PCR testování formou SMS.

Zkrátit karanténu je možné provedením PCR testu na doporučení KHS Chomutov. a to dne 15. 11. 2021 (ne dříve!!!)

Po negativním testu mohou žáci opět do školy, nejdříve však 18.11.2021. Je nutné předložit negativní test (v mobilu či v písemné podobě).

Online výuka:

- v IIII.C od čtvrtka 11. 11. 2021 dle pokynů třídní učitelky