Karanténní opatření žáků V.A

Od 18.11.2021 do 29.11.2021 platí karanténní opatření

- pro žáky V.A (třídní učitelka Zdeňka Kořínková),

Zákonní zástupci budou vyzvání Krajskou hygienickou stanicí k dodržení karantény a možnosti PCR testování formou SMS.

Zkrátit karanténu je možné provedením PCR testu na doporučení KHS Chomutov. a to dne 23.11. 2021

Po negativním testu mohou žáci opět do školy, nejdříve však 24.11.2021.

Od pátku 19. 11. 2021 bude probíhat v této třídě online výuka dle informací vyučující.

Děkuji za pochopení

Vladimíra Nováková